ORGANIGRAMA ADMINSTRATIU

Jaume Torres Ferrer

  • Secretaria-Intervenció
  • Correu electrònic: secretaria@ajllubi.net
  • Telèfon: 971522002 - 971857001

Ramona Copete Rodríguez

  • Registre Civil
  • Jutjat de pau
  • Correu electrònic: rcopete@ajllubi.net
  • Telèfon: 971522002 - 971857001

Esperança Vanrell Far

  • Comptabilitat
  • Correu electrònic: evanrell@ajllubi.net
  • Telèfon: 971522002 - 971857001

Margalida Nadal Riera

  • Obres i Cadastre
  • Cementiri
  • Arxiu Municipal
  • Correu electrònic: mnadal@ajllubi.net
  • Telèfon: 971522002 - 971857001

Antònia Pol Cantallops

  • Tresoreria
  • Educació
  • Sanitat
  • Correu electrònic: apol@ajllubi.net
  • Telèfon: 971522002 - 971857001

Antònia Llompart Quetglas

  • Biblioteca
  • Cultura
  • Fires i Festes
  • Joventut
  • Correu electrònic: arxiu@ajllubi.net
  • Telèfon: 971522002 - 971857001

Xisca Rosselló Martorell

  • Registre
  • Guals
  • Plusvàlues
  • Correu electrònic: frossello@ajllubi.net
  • Telèfon: 971522002 - 971857001

Joan Bauzà Guardiola

  • Policia Auxiliar
  • Telèfon: 971522002 - 971857001 - 628529759
  • Correu electrònic: policia@ajllubi.net

Diego Amor Lara

  • Policia Auxiliar
  • Telèfon: 971522002 - 971857001 - 628529759
  • Correu electrònic: policia@ajllubi.net